20120110

świąteczne post scriptum

Już dawno po Swiętach, ale skoro w centrach handlowych choinki jeszcze stoją, to może pokażę Wam moje tegoroczne kartki świąteczne. Handmade i takie tam. Oczywiście jakość zdjęcia jest jak zwykle fantastyczna, ale tak to jest kiedy dysponuje się tylko aparatem w telefonie.

4 komentarze:

 1. ech, no tak. ja to napiszę, zapomnę, co napiszę i potem się głupio pytam. a gdzie mieszkałaś? jeśli wolno zapytać. :)

  no właśnie. nisza nie jest przyjazna kobietom. znam chyba jeden zespół hardpunkowy, w którym wokalem zajmuje się kobieta.

  romantyzm. ble... jestem po teście, na którym pytania mnie zabiły.

  OdpowiedzUsuń
 2. a jeszcze co do kartek - właśnie sobie wyobraziłam, jak wyglądałyby moje i stwierdziłam, że jednak wciąż będę dawała zarobić innym. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o, Włocławek! :) wybieram się tam na koncert w połowie lutego. ;) z resztą miałam się tam też wybrać na WOŚP, bo grał zespół mojego znajomego, ale jakoś się nie złożyło...

  u mnie piórnika nie ma, jakoś nigdy się mnie nie trzymały. a torba, naprawdę spora, w połączeniu z moim metrem pięćdziesiąt w kapeluszu i na obcasach, może potęgować wrażenie swojej wielkości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjne te kartki!

  Pozdrawiamy,
  2bigcitylifes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, każdy kolejny cieszy mnie niezmiernie! Z tej niepohamowanej radości staram się na wszystkie odpowiadać :)