20140529

tłit tłit


Twitter mnie skomplementował, przekażę rodzicom, że dali mi dobre imię i nazwisko. Bo wiecie. Wbrew pozorom nadal żyję, jednak na blogowanie zwyczajnie brakuje mi czasu. A skoro brakuje mi czasu, założyłam Twita, bo przecież tylko jego brakowało mi w życiu, prawda? Więc siedzę tutaj <otu>. Choć jeszcze w krew mi to nie weszło. Tak czy inaczej, zapraszam!

4 komentarze:

 1. Już myślałam, że zniknęłaś, jakoś trochę Cię nie było.
  Mam twittera i spamuje na nim linkami do bloga, ewentualnie zachwytami nad filmami. I jakoś nie mam w zwyczaju go przeglądać jak np. fejsa czy instagrama.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę ostatnio nie ogarniam, ale nadal mam potrzebę wyzewnętrzniania się i chyba twitter na razie ją zaspokaja. mimo wszystko ciągle czytam wszystkie blogi, które śledzę, ciekawe kiedy i na to braknie mi czasu o.O

   Usuń
 2. wracaj na bloga, tłiter jest jakiś głupi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fakt, szałowy nie jest, do fejsa przyzwyczaiłam się bardziej, przyjaźniejszy jest. na bloga wrócę. pewnie w lipcu, lol trochę. na razie jestem na etapie wygrzebywania się spod wszystkiego tego, co właśnie postanowiło na mnie spaść. może będę wcześniej, ale nic nie obiecuję. a lipiec brzmi super

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze, każdy kolejny cieszy mnie niezmiernie! Z tej niepohamowanej radości staram się na wszystkie odpowiadać :)